bilgi@konyaspotikincielesya.gen.tr 0 543 375 94 74
Yeni Tellal Pazarı Pisili Sokak No:1 Karatay - KONYA

KURUMSAL

ESEN

STAR SPOT; Konya'da Spot ve ikinci el eşya alım ve satış sektöründe faaliyet göstermektedir.


Mutlak müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız; satışını yaptığı ürün hakkın da detaylı vermekte olup, ürünün görünmeyen kusuru var ise onu da müştermizle paylaşmaktadır.


Geçen zaman içinde pek çok spot ve ikinci el ürünün satışını yaptık. Gelecekte de kaliteli hizmetten asla taviz vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.


Spot ve İkinci El Eşyalar Arasında;


Buzdolabı ve derin dondurucu, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi, televizyon ve ocaklı fırın, çamaşır kurutma makinesi ve elektrik süpürgesi, ütü ve mikrodalga fırın, halı ve yolluk, koltuk takımı ve köşe takımı, yatak ve baza, gardrop ve vestiyer, çekyat ve kenepe, masa ve sandalye, elektrikli mutfak aletleri ile diğer spot ikinci el eşyalar yer almaktadır.


Satmak istediğiniz ürünün fotoğrafını çekip bize gönderebilirsiniz. Ürünü kapınızdan nakit ödemeyle teslim alıyoruz. Satışını yaptığımız ürünlere garanti veriyoruz.


Hizmet verdiğimiz sektörde müşteriyi yanıltmak veya onu yanlış bilgilendirmek, hizmet anlayışımıza asla sığmayan bir davranıştır. Kendi menfaatimiz için müşterimizi haksız çıkarmanın kitabımızda yeri yoktur.


spot ikinci el buzdolabı çamaşır makinesi, spot ikinci el bulaşık makinesi fırın, spot ikinci el televizyon koltuk takımı, spot ikinci el çekyat el köşe takımı, spot ikinci el gardrop halı yolluk, spot ikinci el yatak baza, spot ikinci el masa sandalye, konya spot eşya, konya spot beyaz eşya, konya spot mobilya, konya spot ve ikinci el eşya merkezi, konya spot mağazaları, konya spot muhacir pazarı, konya spot beyaz eşya, konya spotcular mobilya, konya spot beyaz eşya fiyatları, konya 2.el eşya alan yerler, konya spotçu konya ikinci el eşya, konya meram ikinci el eşya, konya spotcular, ikinci el genç odası beşik, ikinci el bilgisayar masası, ikinci el ikinci el öğrenci evi eşyası, Konya spot pazarı, konya tellal pazarı spot, selçuklu meram spot ikinci el eşya, karatay spot ikinci el eşya, spot ikinci el yatak odası takımı, ikinci el televizyon tv ünitesi, ikinci el buzdolabı çamaşır makinası, ikinci el bulaşık makinası, ikinci el baza yatak, ikinci el buzdolabı alanlar, ikinci el çamaşır makinesi alanlar, ikinci el bulaşık makinesi alanlar, ikinci el televizyon alanlar, ikinci el buzdolabı çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinesi fırın, ikinci el televizyon koltuk takımı, ikinci el çekyat kanepe, ikinci el elektrik süpürgesi derin dondurucu